STOWARZYSZENIE NA RZECZ WSPIERANIA
EDUKACJI DZIECI I MŁODZIEŻY „OMNIBUS”

Aktualności

Gratulacje, podziękowania;-)

niedziela, 8 Grudzień 2013

Z całej Polski napływają gratulacje, podziękowania, uściski… To niezwykle miłe, że tak potraficie celebrować sukces, że cieszycie się wraz ze zwycięzcami. Agnieszka Rudzik – Sawicka przygotowała nawet z tej okazji krótki filmik. Tym bardziej się cieszymy, że została jedną z nagrodzonych Finalistek Konkursu.

Filmik Agnieszki

I jeszcze trochę miejsca na refleksje. Moniko (Monika Kubica), ponieważ nie umiałam zamieścić tego komentarza na Twoim blogu piszę go na moim, z nadzieją, że tu zerkniesz:

„Szkoda, że nie można dać wszystkim pierwszego miejsca. Dzięki takim osobom jak Ty, największą wygraną jestem ja: poznałam wspaniałe nauczycielki, nauczyłam się od nich w ciągu miesiąca więcej niż w ciągu ostatnich 5 lat, i założyłam mojego pierwszego w życiu bloga. Dziękuję Wszystkim! A Tobie Moniko szczególnie mocno za wspaniałą animację, którą tutaj zamieściłaś. Pozwolę ją sobie wrzucić na mojego raczkującego bloga. Uściski.”

Monika zamieściła na swoim blogu wesołą piosenkę. Ja ją tutaj „spapuguję” dla wszystkich uczestniczek Konkursu na Nauczycielski Blog 2013.

Grażyna Łebecka

stale ucząca się i na razie przez małe „p” prezeska

Filmik przesłany przez Monikę