STOWARZYSZENIE NA RZECZ WSPIERANIA
EDUKACJI DZIECI I MŁODZIEŻY „OMNIBUS”

Aktualności

Konferencja „W Stronę Cyfrowej Szkoły”

sobota, 11 Styczeń 2014

PrintBezpłatna Konferencja TIK „W Stronę Cyfrowej Szkoły” zbliża się wielkimi krokami. Lista prelegentów jest już zamknięta. Wśród fantastycznych osób, które udało się na nią zaprosić jest Lechosław Hojnacki, Marta Florkiewicz-Borkowska, Jolanta Okuniewska, Aleksandra Pezda, Marcin Zaród, Arkadiusz Żmij, Zdzisława Hojnacka, Katarzyna Krywult, Ryszard Skrzypiec, Beata Skrzypiec, Marcin Paks.

Wielką atrakcją będą: Patrycja Puzoń i Klaudia Czyż – uczennice III klasy z gimnazjum w Pielgrzymowicach opowiedzą o swoim projekcie GUMISIE, w którym uczą uczniów z klasy VI języka niemieckiego wykorzystując interaktywne aplikacje i programy; Mateusz Hankowski i Małgorzata Gabryś - uczniowie Akademickiego Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej oraz Zofia Siwy – uczennica IV klasy (odpowiednik I klasy liceum) Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Bielsku-Białej – autorka książki przestrzennej, wykonanej na konkurs Eko Planety 2013: pt. „Skrzydlaci mieszkańcy mojej okolicy”, II miejsce w kraju w kategorii „gimnazjum”.  Arkadiusz Starzak, Paweł Bachowski uczniowie z Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej, klasa 3TH.

Termin: 5 lutego 2014 roku, początek o godzinie 14.00, zakończenie o godzinie 18.00.

Miejsce: SALA SESYJNA STAROSTWA PSZCZYŃSKIEGO, ul. 3 Maja 10, 43-200 Pszczyna >>> mapka

Plakaty zostaną rozesłane Pocztą Polską po Nowym Roku, ale ze względu na krótki czas jaki nam pozostał do ferii zimowych, proszę o rozesłanie „pocztą pantoflową” wiadomości już teraz, aby do wszystkich dotarła na czas. Program Konferencji i ulotka z pełnymi biogramami prelegentów oraz odsyłacze do ich blogów, stron i filmików pojawią się na stronie już wkrótce.  

Liczba miejsc ograniczona, decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: stow.omnibus@wp.pl

lub dostarczyć do siedziby  Stowarzyszenia: ul. St. Batorego 26, 43-200 Pszczyna (osobiście lub listownie).

Materiały do pobrania:

Plakat >>>

Ulotka z biogramami – strona nr 1  

Ulotka z biogramami – strona 2 

Karta Zgłoszenia >>>

Zaproszenie>>>

Harmonogram Konferencji>>>

1_proc_graf