STOWARZYSZENIE NA RZECZ WSPIERANIA
EDUKACJI DZIECI I MŁODZIEŻY „OMNIBUS”

IMG_7766

TYMON SAJEWICZ 2

Tymon jest bardzo kochanym dzieckiem. Urodził się w 2013 roku i jest bardzo żywiołowy i energiczny. Wszystko co dzieje się wokół niego jest bardzo interesujące. Niestety w wieku dwóch lat stwierdzono u niego autyzm, napięcie mięśniowe, zaburzenia integracji sensorycznej oraz opóźniony rozwój psychomotoryczny.

Choroba na którą cierpi objawia się m.in. problemami w nawiązywaniem kontaktów, brakiem umiejętności komunikowania się, przywiązywania się do schematów, nadpobudliwością, brakiem odczuwania strachu przed zagrożeniami świata zewnętrznego. Dlatego też wymaga stałej opieki i nadzoru wielu osób. Dodatkowo choruje na dysbiozę jelitową, która powoduje przedostanie się alergenów oraz czynników toksycznych przez błonę śluzową jelita do krwiobiegu, następnie drogą krążenia przekraczają one barierę krew-mózg w skutek czego pogarsza się jego stan zdrowia.

Tymonek wymaga rehabilitacji,   leczenia poprzez specjalnie dobraną dietę.

TWÓJ 1% POMAGA!

Wpisz w zeznaniu podatkowym:

numer KRS: 0000237488

Cel szczegółowy: TYMON SAJEWICZ 2

Za okazaną pomoc, zrozumienie i życzliwość jesteśmy niezmiernie wdzięczny. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy zechcą przekazać 1% podatku na leczenie i rehabilitację Tymonka – Rodzice.