STOWARZYSZENIE NA RZECZ WSPIERANIA
EDUKACJI DZIECI I MŁODZIEŻY „OMNIBUS”

Konkurs na Nauczycielski Blog 2014

PrintTym razem zaczynamy z dużym wyprzedzeniem, aby wszyscy chętni mogli się przygotować i aby informacje dotarły do każdego na czas.

Przyjmowanie zgłoszeń blogów trwa od dzisiaj do 31 marca 2014 roku, a zakończenie Konkursu przypadnie na 25 czerwca 2014 r. Po tym terminie Jury rozpocznie weryfikację formalną i oceną zgłoszonych blogów. Ponieważ mamy już pierwsze doświadczenia z poprzedniego konkursu, wiemy, że Jury potrzebuje więcej czasu, aby szczegółowo przyjrzeć się blogom. Liczymy również na to, że będzie ich o wiele więcej niż podczas pierwszej edycji.  Ogłoszenie wyników planujemy więc na 15 lipca 2014 roku. Dyplomy i nagrody prześlemy pocztą do 30 dni od ogłoszenia wyników.

W regulaminie Konkursu pojawiło się kilka zmian, dlatego zachęcamy do uważnego zapoznania się z jego treścią, aby ze względów formalnych nie doszło do wykluczenia blogu przed przekazaniem do oceny JURY. Prosimy pamiętać o tym, żeby treści zamieszczone w każdym blogu zgłoszonym do konkursu były ogólnodostępne dla wszystkich użytkowników Internetu i oznaczone licencją Creative Commons Uznanie Autorstwa (CC-BY), zaś informacja o tym fakcie upubliczniona musi być na stronach blogu.

Regulamin Konkursu na Nauczycielski Blog 2014

Karta Zgłoszenia

Znaczki do wstawienia na stronę:

1_proc_graf

KONKURS_BLOG