• DBAMY O UŚMIECH
    KAŻDEGO DZIECKA!

    Przekaż 1% swojego podatku

Twój 1%podatkunaszej organizacji
sizer

WSPÓLNIE POKONAMY CHOROBĘ!

Poniedziałek, 04 września 2017

ZEBRALIŚMY:

428.172,25 ZŁ

Brawo Wy! Brawo My! I jak tu nie wierzyć w cuda?!

Z wielką radością pragniemy poinformować, że dobroć i hojność lokalnej społeczności przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Pomimo, że do końca października mamy zaplanowane przeróżne akcje charytatywne, to z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że kwota, którą planowaliśmy uzbierać została osiągnięta z nawiązką. Część pieniędzy jest jeszcze w drodze, dlatego chcemy ogłosić, że jeśli darczyńcy nadal chcą wspierać Asię w jej powrocie do zdrowia, to każda nadwyżka zostanie skrupulatnie rozliczona. Szacunkowy koszt leczenia może bowiem ulec zmianie.

Pamiętajcie! W Stowarzyszeniu Omnibus 100% datków z darowizn i zbiórek trafia do podopiecznego!

Jeśli po leczeniu pozostaną jakieś środki finansowe, to Zarząd wraz z Asią zdecydują, którym podopiecznym zostaną przekazane. Cieszymy się, że ludzi dobrej woli nie brakuje, za co Wam serdecznie dziękujemy. Bez Was byśmy tego nie osiągnęli.

Kwoty, które wpłynęły na konto Omnibusa lub zostały wrzucone do puszek pochodziły w 99 % od mieszkańców Pszczyny i okolic. Okazuje się, że drzemie w nas ogromna siła. Takie przekonanie daje poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania.

Dziękujemy bardzo. Dzięki każdemu Darczyńcy Asia ma szansę na życie i już w piątek leci na leczenie. Każdy z nas ma w tym przedsięwzięciu swój udział. Dobra energia wraca. Poczucie, że można liczyć na cudownych ludzi pozwala wracać do zdrowia. Będziemy informować na bieżąco o postępach w leczeniu.

 

W ZWIĄZKU Z DUŻĄ DYNAMIKĄ WPŁAT OSTATECZNY WYNIK PODAMY PO ZAKOŃCZENIU ZBIÓRKI

W marcu prosiliśmy o pomoc dla Hugo.

Teraz, jeszcze pilniej niż Hugo, potrzebuje pomocy jego 34-letnia mama. Liczy się każda złotówka, a przede wszystkim czas. Mama Hugo dzielnie walczy o życie. Możemy jej w tym pomóc wpłacając pieniądze na leczenie, które kosztuje 230 000 zł. Dzięki innowacyjnej metodzie Joanna, ma szansę wygrać z chorobą. 

Stowarzyszenie Omnibus, ul. Batorego 26, 43-200 Pszczyna

nr konta: 42 8448 0004 00277196 2001 0001

dopisek: dla mamy Hugo

Dane do przelewów z zagranicy:

OMNIBUS Association

43-200 Pszczyna, Batorego 26

iban: PL 42 8448 0004 00277196 2001 0001

SWIFT: POLUPLPR

with title: Asia Hańderek

Najwspanialsze jest to, że w ciągu dwóch dni udało się zebrać te pieniądze siłą lokalnych wpłat. 

Prośba Joanny:

Mam 34 lata i dwójkę małych dzieci: Huga (2 lata) i Florę (8 lat).  Dwa miesiące temu, 3.07.2017 roku świat zwalił mi się na głowę z siłą huraganu – otrzymałam diagnozę lekarską: RAK ŚLUZOWO-KOMÓRKOWY ŻOŁĄDKA wykraczający poza granice żołądka. 12 lipca br. podano mi pierwszą chemię. Niestety, pierwsza chemia w ogóle nie zadziałała, dlatego też lekarze podjęli decyzję o zmianie metody leczenia. Nowa chemia również słabo działa. Mój mąż, Rafał, postanowił znaleźć skuteczniejszą metodę leczenia i dzięki szczęśliwemu zrządzeniu losu dotarł do lekarza, który po konsultacjach zgodził się mnie przyjąć na oddział i rozpocząć leczenie. Daje mi 60% szans na pełne wyzdrowienie, to wiele więcej niż w Polsce. Niestety, cena tego leczenia przekracza możliwości moje i całej mojej rodziny. Chipsa Hospital w Meksyku wycenił terapię na kwotę 65.858,02 $, to w zależności od kursu waluty, około 232.478,81 zł. Możliwe, że tylko ta metoda pozwoli mi przeżyć. Nie mam zbyt wiele czasu. Choroba bardzo szybko postępuje, że liczy się każdy dzień. Aby terapia zadziałała muszę być w Meksyku 9 września. Z każdym dniem moje szanse na wyleczenie maleją. Bez Waszej pomocy nie uda mi się tam pojechać i spróbować zawalczyć o swoje życie – dla siebie i przede wszystkim dla moich dzieci. Chciałabym żyć – bo bycie mamą mnie do tego zobowiązuje! Marzę o tym, żeby patrzeć jak moje dzieci rosną, troszczyć się o nie, prowadzić przez życie, dopóki tego potrzebują. Żadne dziecko nie zasługuje na to, aby wychowywać się bez kochającej mamy. Kocham moje dzieci i mojego męża. Chcę dla nich żyć!  Pomóżcie mi w tym, proszę…

 Joanna Hańderek

jH

Dzięki Waszej pomocy Hugo już chodzi, zaczyna mówić. Jest sukces, a to cieszy najbardziej. Teraz o pomoc dla mamy prosi Hugo i jego siostra Flora oraz wszyscy przyjaciele, znajomi Rodziny i pracownicy biura Zett.

 

Licytujemy też przedmioty na stronie facebookowego Bazarku>>>

Artykuł w Nowe Info >>>

Informacja na stronie www.pless.pl >>>>

 

map
Pszczyna
ul. Stefana Batorego 26
phone
phone
605 504 842
stow.omnibus@wp.pl