• UNS LIEGT DAS LÄCHELN
    JEDES KINDES VOR!

    Spenden Sie 1% Ihrer Steuern

Ihre 1 % Steuer unsere Organisation
sizer

ALEKSANDER BUDZIK

U Olusia w wyniku komplikacji przy porodzie zdiagnozowano niedotlenienie, padaczkę oraz powikłania okołoporodowe. Chłopczyk wymaga kosztowenej rehabilitacji, leków, badań, wielospecjalistycznych konsultacji oraz drogiego sprzętu ortopedycznego, który jest niezbędny do dalszego rozwoju.

Ende: 31 grudnia 2022

U Olusia w wyniku komplikacji przy porodzie zdiagnozowano niedotlenienie, padaczkę oraz powikłania okołoporodowe. Chłopczyk wymaga kosztownej rehabilitacji, leków, badań, wielospecjalistycznych konsulatacji oraz drogieg sprzętu ortopedycznego, który jest niezbędny do dalszego rozwoju.

Oluś urodził się nie dając żadnych znaków życia. Nie oddychał, nie płakał, był silny, nie wykazywał poprawnych odruchów. Jego tętno było praktycznie niewyczuwalne. W pierwszej minucie życia otrzymał zaledwie 2 punkty w skali Apgar!

W trybie pilnym został przewiezniony na Oddział Intensywnej Terapii, gdzie zaczęła się walka o jego życie. Było źle, Bardzo źle. Zaczęła się reanimacja, wentylacja i ratowanie naszego maleństwa. Lekarze przekazali nam informację, że jego szanse na przeżycie są niewielkie. To były najgorsze momenty naszego życia, których nie jestem w stanie opisać słowami... Nasz synek toczył ciężką walkę ze śmiercią, a my wiedzieliśmy, że nie możemy nic zrobić. Byliśmy bezradni i całkowice zdruzgotani.

Przez komplikacje przy porodzie, nasz synek prawodopodbnie do końca swoich dni będzie zmagał się z wieloma trudnościami, gdyż stwierdzono u niego wiele schorzeń, które wymagają leczenia i intensywnej rehabilitacji.

Dzieciństwo Olusia niczym nie przypomina tego, które wiodą jego rówieśnicy. Nasz harmonogram wypełniają po brzegi badania, konsultacje i wizyty u specjalistów. Wiemy, że to jedyny sposób, aby zapewnić Olkowi jak najlepszą przyszłość.

Niestety, koszty rehabilitacji, leków, badań, konsultacji i dojazdów do szpitali są kolosalne! Równie drogi jest sprzęt ortopedyczny, który jest niezbędny do dalszego rozwoju naszego synka. Wszystkie wydatki stają się dla nas barierą nie do pokonania. Dlatego prosimy Was, pomóżcie nam! Każda dodatkowa złotówka zbliży nas do zapewnienia synkowi jak najlepszej przyszłości.

Za okazaną dotychczas pomoc i życzliwość jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Z całego serca dziękujemy wszytkim, którzy zechcą wesprzeć Olusia - Rodzice

 

TWÓJ 1% POMAGA!

Wpisz w zeznaniu podatkowym:

nr KRS: 0000237488

Cel szczegółowy: ALEKSANDER BUDZIK

 

Informujemy, że istnieje możliwość wpłacenia darowizny przelewem na konto Stowarzyszenia:

nr konta: 42 8448 0004 0027 7196 2001 0001 (Bank Spółdzielczy w Pszczynie)

nr konta 68 1050 1399 1000 0090 3133 2464 (Bank ING)

 

map
Pszczyna
ul. Stefana Batorego 26
phone
phone
605 504 842
stow.omnibus@wp.pl