• DBAMY O UŚMIECH
    KAŻDEGO DZIECKA!

    Przekaż 1% swojego podatku

Twój 1%podatkunaszej organizacji
sizer

KLAUDIA BOHM

Klaudia mieszka w Pszczynie. Mając 9 miesięcy zachorowała na wirusowe zapalenie opon mózgowych i mózgu. W wyniku choroby jest osobą niewidomą, z padaczką oraz niedowładem czterokończynowym. Pomimo ciężkich przeżyć Klaudia jest pogodną i radosną dziewczyną. Od wczesnych lat dziecięcych uczestniczyła w zajęciach terapeutycznych z rehabilitacją włącznie. Od około 12 lat prowadzone są z Klaudią indywidualne zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze w domu. Podczas tych zajęć wprowadzane są elementy aromaterapii, muzykoterapii, różnego typu ćwiczenia dotykowe. Jednak te zajęcia nie zastąpią profesjonalnej rehabilitacji. Do tej pory rodzice Klaudii starali się rehabilitować córkę we własnym zakresie. Od 2 lat dzięki Klaudia miała profesjonalną rehabilitację w domu. Dzięki tym zabiegom u dziewczyny wystąpiła znaczna poprawa ruchowa – zmniejszyły się przykurcze i dolegliwości bólowe z nimi związane, łatwiej można dokonywać czynności pielęgnacyjnych. Niestety fundusze zebrane z przekazanego 1% podatku przez życzliwych ludzi nie wystarczają na pokrycie kosztów rehabilitacji, która odbywała się 2 razy w tygodniu.
Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi o dobrych sercach o pomoc i wsparcie dla Klaudii. Każda przekazana złotówka pomoże ulżyć w codziennym życiu dziewczyny, która jest całkowicie zależna od opiekunów – sama nie potrafi nic zrobić. Najbliżsi ofiarują Klaudii całe pokłady miłości, która nie zastąpi fachowej pomocy.
Wszystkim osobom, które zechcą wesprzeć Klaudię dziękujemy z całego serca.

 

TWÓJ 1% POMAGA!

Wpisz w zeznaniu podatkowym:

numer KRS: 0000237488

Cel szczegółowy: KLAUDIA BOHM

 

Za okazaną pomoc, zrozumienie i życzliwość jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy zechcą przekazać 1% podatku na leczenie i rehabilitację Klaudii – Rodzice.

Informujemy, że istnieje możliwość wpłacania darowizn przelwem na konto Stowarzyszenia:

 

Nr konta: 42 8448 0004 0027 7196 2001 0001 (Bank Spółdzielczy w Pszczynie)

Nr konta: 68 1050 1399 1000 0090 3133 2464 (Bank ING)

TYTUŁEM: Darowizna dla Klaudii Bohm

map
Pszczyna
ul. Stefana Batorego 26
phone
phone
605 504 842
stow.omnibus@wp.pl