• DBAMY O UŚMIECH
    KAŻDEGO DZIECKA!

    Przekaż 1% swojego podatku

Twój 1%podatkunaszej organizacji
sizer

ZBIGNIEW ŻEMŁA

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

 

Zakończenie: 31 grudnia 2020

Zbyszek ma 46 lat, wspaniałą żonę i dwoje dzieci. W październiku 2019r. jego życie uległo całkowitej zmianie. Lekarze wykryli u Zbyszka raka mózgu – glejak wielopostaciowy.

Prosimy o pomoc dla naszego kolegi, człowieka prostolinijnego, szlachetnego, życzliwego, który zawsze znajdował w sobie empatię i zrozumienie. Teraz sam potrzebuje pomocy. To my koledzy z Kopalnianej Stacji Ratownictwa Górniczego Ruch „Zofiówka” prosimy w jego imieniu o tę pomoc, bo Zbyszek jest zbyt skromny, zbyt powściągliwy, żeby to zrobić.

Kiedy 5 maja 2018r. doszło do silnego wstrząsu w naszej kopalni „Zofiówka” to właśnie Zbyszek był jednym z pierwszych zastępowych, który ruszył wraz z swoim zastępem ratowniczym na pomoc kolegom uwięzionym w czeluściach kopalni.

Pamiętajmy, że tyle jesteśmy warci, ile możemy zrobić dla innych. Pamiętajmy też, że pomoc człowiekowi w chorobie to sprawdzian z naszej miłości i człowieczeństwa.

Walka z nowotworem jest niesprawiedliwa, nie dlatego, że ludzie cierpią, tylko dlatego, że na jednej szali leży ludzkie życie, a na drugiej pieniądze.

Zbyszek podjął walkę o swoje życie i zdrowie. Jednak leczenie będzie bardzo kosztowne i dlatego liczymy na wasze wsparcie finansowe.

Prosimy każdego człowieka dobrej woli o pomoc, by nie zabrakło nam nadziei, że nasz kolega Zbyszek wyzdrowieje.

 

Można wpłacać darowizny na:

Bank Spółdzielczy w Pszczynie
42 8448 0004 00277196 2001 0001

tytułem: darowizna dla Zbigniewa Żemły

Pomogli
Anonim 4 miesiące temu
10,00 zł
Dd 4 miesiące temu
10,00 zł
Hania 4 miesiące temu
10,00 zł
Grażyna 4 miesiące temu
26,00 zł
map
Pszczyna
ul. Stefana Batorego 26
phone
phone
605 504 842
stow.omnibus@wp.pl